0 Compare Page

O nás

Jsme rodinná firma

která se specializuje na prodej ojetých vozů značky Renault. Naší druhou specializací je prodej ojetých vozů značky Dacie. Především se zaměřujme na vozy českého původu po maximálně druhém majiteli s kompletní historií a garancí najetých kilometrů. Každý vůz prověřujeme po stránce právní i technické a zdarma vystavujeme certifikáty od společnosti CEBIA spol. s.r.o.

Především se zaměřujme na vozy českého původu po maximálně druhém majiteli s kompletní historií a garancí najetých kilometrů. Každý vůz prověřujeme po stránce právní i technické a zdarma vystavujeme certifikáty od společnosti CEBIA spol. s.r.o.

Kudy k nám

Sídlíme ve Strojírenské ulici v Praze 5, městská část Zličín.

V naší blízkosti naleznete konečnou stanici metra B Zličín, nákupní zónu Metropole, obchodní domy Globus, Tesco a Ikea. Zastávka MHD je přímo před areálem, kde sídlíme. Pro naše klienty přijíždějící pražskou MHD zajišťujeme po domluvě bezplatnou osobní dopravu z konečné stanice metra B do AW AutoWise s.r.o.

O našich vozech

Specializujeme se na vozy českého původu, max. po 2. majiteli s doložitelnou servisní historií. Všechny naše vozy mají kompletní  klíče a veškerou dokumentaci jako jsou manuály, návody a ostatní doplňkové certifikáty. Naše prodejní smlouvy jsou srozumitelné a jednoduché. Vždy máme jen jednu prodejní cenu vozu a neúčtujeme si žádné poplatky za prodej vozu.

Garance a služby

Přečtěte si více o našich službách a zárukách.

loading