0 Compare Page

O nás

Jsme rodinná firma

která se specializuje na prodej a servis ojetých vozů značky renault a dacie.

V naší nabídce naleznete vozy českého původu po maximálně druhém majiteli s kompletní historií a garancí najetých kilometrů. Každý vůz prověřujeme po stránce právní i technické a zdarma vystavujeme certifikáty od společnosti cebia spol. S.r.o.

Především se zaměřujme na vozy českého původu po maximálně druhém majiteli s kompletní historií a garancí najetých kilometrů. Každý vůz prověřujeme po stránce právní i technické a zdarma vystavujeme certifikáty od společnosti CEBIA spol. s.r.o.

Kudy k nám

Sídlíme ve Strojírenské ulici v Praze 5, městská část Zličín.

V naší blízkosti naleznete konečnou stanici metra B Zličín, nákupní zónu Metropole, obchodní domy Globus, Tesco a Ikea. Zastávka MHD je přímo před areálem, kde sídlíme. Pro naše klienty přijíždějící pražskou MHD zajišťujeme po domluvě bezplatnou osobní dopravu z konečné stanice metra B do AW AutoWise s.r.o.

O našich vozech

Specializujeme se na vozy českého původu, max. po 2. majiteli s doložitelnou servisní historií. Všechny naše vozy mají kompletní  klíče a veškerou dokumentaci jako jsou manuály, návody a ostatní doplňkové certifikáty. Naše prodejní smlouvy jsou srozumitelné a jednoduché. Vždy máme jen jednu prodejní cenu vozu a neúčtujeme si žádné poplatky za prodej vozu.

Garance a služby

Přečtěte si více o našich službách a zárukách.

loading