0 Compare Page

Autoservis a pneuservis

Naše motto a závazky

Jsme rodinná firma vyznávající slušné a férové jednání.

Naše dílna je plně nově vybavena, tak abychom mohli Vašemu vozu poskytnout ty nejlepší služby. Kolegy (naše zaměstnance) si pečlivě vybíráme, jejich práce má být i jejich koníčkem. Samozřejmě nechybí vysoká odbornost, spolehlivost a maximální přehled v oboru.

Základní údržbu provádíme na všech typech vozidel, byť naší specializací a ,,srdcovkou“ jsou značky Renault a Dacia.

 

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu +420 776 748 821
nebo e-mailem na servis@autowise.cz

Pravidelná údržba vozidel

Pravidelní údržba vozidel je předepsána a doporučena výrobcem v servisním intervalu. Ten je dán časem (většinou jednou ročně) nebo ujetou vzdáleností (dána typem motoru) podle toho co nastane dříve.

Ve většině případu se jedná o úkony typu:

Výměna motorového oleje,výměna všech filtrů, kontrola brzd, výměna brzdových kotoučů a destiček, výměna svíček, výměna rozvodů příslušenství atd.

Diagnostika

Ke zjišťování závad disponujeme kvalitním diagnostickým zařízením (PC), které je v dnešním automobilovém světě nezbytné! S tímto pomocníkem je oprava problému vždy spolehlivá a ekonomičtější.

PICK – UP servis

Každý umí něco jiného a každý má své priority. V případě, že bude potřeba, rádi se o Vás postaráme od začátku až do konce. Vaše vozidlo vyzvedneme na předem domluvené adrese, vše zařídíme a zase Vám ho přivezeme zpět.

Kontrola ojetých vozidel před koupí

Potřebujete zkontrolovat vozidlo před jeho koupí? Obraťte se na nás. V oblasti kontroly ojetých vozidel máme bohaté zkušenosti.

Prověření vozidla se skládá z tšchto kontrol:

Mechanické části
Nosné části karoserie
Digitální měření tloušťky laku
Případně kvalitu lakovaných dílů po opravě
Zjištění dostupné historie vozidla (najeté km, dodržování pravidelného servisu, rok výroby, zda-li vůz není financován, v pátrání policie a další důležité aspekty)

Pneuservis

Rádi se o Váš vůz postaráme před zimní i letní sezónou. Pneumatiky přezouváme na nejnovějším automatickém zařízení včetně kvalitní digitální vyvažovačky.

Montáž tažného zařízení a doplňků

Jsme certifikované pracoviště pro montáž tažných zařízení. Nabízíme montáž mechanického zabezpečení vozu (Deffend Lock) i instalaci parkovacích asistentů.

Zajištění STK nebo evidenční kontroly

Zprostředkujeme vám pravidelnou prohlídku na STK nebo evidenční kontrolu při prodeji nebo koupi vozu. Tyto úkony zajišťujeme zcela v souladu s pravidly a legislativou, bez známých a úplatků. Jiné postupy jsou pro nás nepřijatelné.

Mám ozón – jsem ok!

Čištění interiérů ozónem, nebo také označení O3, je oblíbené pro svojí 100% účinnost a především rychlost. Po 30 minutách, kdy se aktivně ozón dostává do všech míst v interiéru, můžete vůz naplno využívat. Po aplikaci samotného ozónu stačí vůz dostatečně vyvětrat. Samotná aplikace ozónem také zničí v interiérech zápach z cigaret, potu nebo ze zvířecí srsti a to trvale.

Uskladnění a kontrola pneumatik

O Vaše pneumatiky se postaráme. Profesionálně uskladníme Vaše pneumatiky včetně kontroly hloubky dezénu, poškození nebo stáří a v případě nutnosti Vám rádi nabídneme pneumatiky nové s naší nabídky.

Náhradní vozidlo

Jestliže potřebujete být mobilní, po dobu, kdy si Vaše vozidlo bude užívat u nás v servisu, nabízíme náhradní vozidlo.

Přihlášení vozu na dopravním inspektorátu

Zajistíme přihlášení vozidla nebo jiné úkony na příslušném úřadě, s možností značek na přání, značky na nosič kol a souvisejících zápisů do vtp či zajištění vývozní rz do jiné země včetně celní deklarace.

Ruční čištění interiéru vozidel

Zázraky neumíme, ale šikovní jsme 😊. Ošetříme plasty, vyleštíme budíky a provoníme interiér Vašeho vozu. Kvalitním tepovačem od společnosti KARCHER vyčistíme téměř všechny nečistoty na látkových sedačkách.

Kontakt

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu +420 776 748 821
nebo e-mailem na servis@autowise.cz

ČISTÍME A DEZINFIKUJEME INTERIÉRY VOZŮ OZÓNEM

loading