0 Compare Page

Autoservis a pneuservis

Naše motto a závazky

Jsme rodinná firma vyznávající slušné a férové jednání.

Naše dílna je plně nově vybavena, tak abychom mohli Vašemu vozu poskytnout ty nejlepší služby. Kolegy (naše zaměstnance) si pečlivě vybíráme, jejich práce má být i jejich koníčkem. Samozřejmě nechybí vysoká odbornost, spolehlivost a maximální přehled v oboru.

Základní údržbu provádíme na všech typech vozidel, byť naší specializací a ,,srdcovkou“ jsou značky Renault a Dacia.

 

Pneuservis

Rádi se o Váš vůz postaráme před zimní i letní sezónou. Pneumatiky přezouváme na nejnovějším automatickém zařízení včetně kvalitní digitální vyvažovačky.

Diagnostika

Ke zjišťování závad disponujeme kvalitním diagnostickým zařízením (PC), které je v dnešním automobilovém světě nezbytné! S tímto pomocníkem je oprava problému vždy spolehlivá a ekonomičtější.

PICK – UP servis

Každý umí něco jiného a každý má své priority. V případě, že bude potřeba, rádi se o Vás postaráme od začátku až do konce. Vaše vozidlo vyzvedneme na předem domluvené adrese, vše zařídíme a zase Vám ho přivezeme zpět.

Kontrola ojetých vozidel před koupí

Potřebujete zkontrolovat vozidlo před jeho koupí? Obraťte se na nás. V oblasti kontroly ojetých vozidel máme bohaté zkušenosti.

Prověření vozidla se skládá z těchto kontrol:

Mechanické části
Nosné části karoserie
Digitální měření tloušťky laku
Případně kvalitu lakovaných dílů po opravě
Zjištění dostupné historie vozidla (najeté km, dodržování pravidelného servisu, rok výroby, zda-li vůz není financován, v pátrání policie a další důležité aspekty)

Uskladnění a kontrola pneumatik

O Vaše pneumatiky se postaráme. Profesionálně uskladníme Vaše pneumatiky včetně kontroly hloubky dezénu, poškození nebo stáří a v případě nutnosti Vám rádi nabídneme pneumatiky nové z naší nabídky.

Montáž tažného zařízení a doplňků

Jsme certifikované pracoviště pro montáž tažných zařízení. Nabízíme montáž mechanického zabezpečení vozu (Deffend Lock) i instalaci parkovacích asistentů.

Zajištění STK nebo evidenční kontroly

Zprostředkujeme vám pravidelnou prohlídku na STK nebo evidenční kontrolu při prodeji nebo koupi vozu. Tyto úkony zajišťujeme zcela v souladu s pravidly a legislativou, bez známých a úplatků. Jiné postupy jsou pro nás nepřijatelné.

Pravidelná údržba vozidel

Pravidelní údržba vozidel je předepsána a doporučena výrobcem v servisním intervalu. Ten je dán časem (většinou jednou ročně) nebo ujetou vzdáleností (dána typem motoru) podle toho co nastane dříve.

Ve většině případu se jedná o úkony typu:

Výměna motorového oleje, výměna všech filtrů, kontrola brzd, výměna brzdových kotoučů a destiček, výměna svíček, výměna rozvodů příslušenství atd.

POUŽÍVÁME MOTOROVÉ OLEJE ZNAČKY ELF A CASTROL.  Nabízíme originální díly Renault, Motrio a náhradní díly ostatních výrobců.

Náhradní vozidlo

Jestliže potřebujete být mobilní, po dobu, kdy si Vaše vozidlo bude užívat u nás v servisu, nabízíme náhradní vozidlo.

Přihlášení vozu na dopravním inspektorátu

Zajistíme přihlášení vozidla nebo jiné úkony na příslušném úřadě, s možností značek na přání, značky na nosič kol a souvisejících zápisů do vtp či zajištění vývozní rz do jiné země včetně celní deklarace.

Základní ceník za služby

Přezouvání PNEU včetně vyvážení
13“ 14“ 800 Kč
15“ 16“ 17“  990 Kč
18“ 19“ 1500 Kč
Uskladnění PNEU 800Kč / 6 měsíců
Mechanická práce 800Kč / hod
Diagnostika – RENAULT CLIP 990 Kč
Výměna motorového oleje + eko. likvidace (práce bez filtrů a oleje) 700 Kč

Jsme plátci DPH, ceny jsou včetně DPH.

kompletní ceník našich služeb naleznete na provozovně.

Kontakt

V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky  735 646 598.

Otevírací doba servisu je PO-ČT 09:00 – 17:00 hod, PÁ 09:00 – 15:00 hod.

ČISTÍME A DEZINFIKUJEME INTERIÉRY VOZŮ OZÓNEM

loading

Záruka

U nás záruku na Váš vůz neztratíte! Používáme originál díly RENAULT A DACIA a vždy dodržujeme předepsanou údržbu výrobcem.