0 Compare Page

Ozónové čištění a dezinfekce interiérů vozidel

Jsme rodinná firma, která se zabývá ozónovým čištěním a dezinfekcí interiéru vozidel. Tato technologie zničí bezpečně veškeré bakterie a viry během 30 minut. Čištění interiérů ozónem, nebo také označení O3, je oblíbené pro svojí 100% účinnost a především rychlost. Po 30 minutách, kde se aktivně ozón dostává do všech míst v interiéru, můžete vůz naplno využívat. Po aplikaci samotného ozónu stačí vůz dostatečně vyvětrat. Není třeba žádné další chemie ani ošetření. Tento postup ozónového čištění a dezinfekce se doporučuje 2x do roka. Samotná aplikace ozónem také zničí v interiérech zápach z cigaret, potu nebo ze zvířecí srsti a to trvale. Ozón je tak i výborným řešením pro alergiky, kteří musí na prevenci více dbát než ostatní.

Ozónem umíme také vyčistit užitková vozidla typu dodávka, kabiny kamiónu, obytné přívěsy, karavany a menší kanceláře do 100m2. Po předchozí domluvě můžeme přijet za Vámi a aplikovat ozón přímo u Vás.

Ozónem umíme také vyčistit užitková vozidla typu dodávka, kabiny kamiónu, obytné přívěsy, karavany a menší kanceláře do 100m2. Po předchozí domluvě můžeme přijet za Vámi a aplikovat ozón přímo u Vás.

Proč vyčistit interiér vozu a jaké jsou výhody?

  • vyčištěný interiér aplikací O3 je především dobrý, jestliže vozíte ve voze malé děti, osoby trpící na astma nebo osoby alergiky
  • aplikovaný ozón nepoškodí Váš interiér a není nebezpečný pro okolí
  • všechny bakterie, viry a zápach je zničený během 30 minut
  • vůz můžete během krátké doby opět používat
  • čištění interiéru vozidla je cenově dostupné
  • možnost mobilního čištění

Sídlíme v průmyslovém areálu VOLTA REAL a.s., kde to k nám máte blízko i z městské části Praha 6, Praha 4, Praha – západ nebo z Kladenska.

Naše firma sídlí v těsné blízkosti nákupního parku Metropole Zličín a Ikea. Ideální spojení zábavy s užitečným. Bližší informace naleznete na níže nebo na telefonních číslech: 776748821 nebo 608712469.

ADRESA

AW AUTOWISE S.R.O.
STROJÍRENSKÁ 259/16
155 21 PRAHA – ZLIČÍN
AREÁL SPOLEČNOSTI VOLTA REAL A.S.

Plán areálu

OTEVÍRACÍ DOBA

PONDĚLÍ – PÁTEK
9:00 – 17:00

MIMO OTEVÍRACÍ DOBU DLE DOHODY.

loading