0 Compare Page

Autozone o nás Vítejte Na stránkách AutoWise
Splňte si svůj sen o novém voze
Autozone Zjistit více Nový moderní
autoservis a pneuservis
Autozone Zjistit více Novinka:
čištění vozidel
Autozone Zjistit více Youngtimers
Autozone Zjistit více Dekarbonizace motoru

Naše služby

Naše vozy

Specializujeme se na vozy českého původu, max. po 2. majiteli s doložitelnou servisní historií. Všechny naše vozy mají kompletní  klíče a veškerou dokumentaci jako jsou manuály, návody a ostatní doplňkové certifikáty. Naše prodejní smlouvy jsou srozumitelné a jednoduché. Vždy máme jen jednu prodejní cenu vozu a neúčtujeme si žádné poplatky za prodej vozu.

Proč si vybrat nás?

O nás

AutoWise

ROZUMÍME VAŠIM AUTOSNŮM

Jdeme vlastní cestou k zákazníkům, kteří hledají férový přístup při prodeji automobilu i v oblasti servisních služeb. Vůz Vám rádi předvedeme za každého počasí v osvětlených, krytých prostorech v klidu a v pohodlí.

Samozřejmostí je testovací jízda simulující městský i dálniční provoz a předložení dokladů, historie, servisní knihy a všech důležitých identifikátorů vozů.

V oblasti servisních služeb Vám můžeme nabídnout osobní přístup, nejmodernější vybavení a naše nadšení pro práci.

Věříme, že budete s našimi službami spokojeni a že se k nám budete rádi vracet.

Specialista Na vozy Renault a Dacia

Specialista Na vozy Renault a Dacia

Vyberte si u nás Váš nový vůz

VÝKUP VOZU

Chcete změnu? Rádi by jste prodali svůj vůz? Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme.

Novinky

Tento blog jsem se rozhodl psát, abych se mohl podělit s fanoušky vozů Renault a Dacia o své zkušenosti s jednotlivými modely vozů, o novinkách na trhu a třeba i tom co se chystá.
Hledáme právě tebe!

Hledáme právě tebe!

Hledáme kolegu/kolegyni do našeho servisního teamu. Nadpřirozené schopnosti vítáme, rychlost světla a kvalita práce na 120 %. 🙃 Rozšiřujeme naši servisní dílnu o nové pracovní místo a vyhlašujeme pátrání po novém kolegovi/nové kolegyni který by s námi dobrovolně pracoval od 8:30-17:00, od pondělí do pátku. Na věku, rase, vyznání a pohlaví nezáleží. Jsme rodinná firma, […]
Revize pro LPG a CNG

Revize pro LPG a CNG

Revize LPG a CNG se provádí jednou za rok nebo většinou po 20.000 km. Při revizi se kontroluje těsnost jednotlivých plynových komponentů a spojů speciálním elektronickým detektorem (lidově čuchometr), který odhalí případný únik plynu. Platnost revize je 12 měsíců a potvrzuje se razítkem do přílohy k TP + kartičky k OTP. Dodržováním ročního intervalu prohlídek budete mít jistotu, že zařízení ve […]
Vánoční 🎁 pro naše klienty 👩‍🦰👨

Vánoční 🎁 pro naše klienty 👩‍🦰👨

Od vzniku AW jsme každý rok na Vánoce našim klientům poděkovali formou malého dárku. Ti, kdo si u nás koupili vozidlo a navštěvují nás dále v rámci servisu, určitě vzpomenou třeba na papírovou skládanku auta, u které úmyslně chyběl návod. 😃 I tento rok jsem přemýšlel, jak udělat radost všem našim klientům. Dárek praktický a […]

Reference

Podívejte se, co o nás píší zákazníci.

Milena Kmochova
Na tento autobazar jsem narazila úplnou náhodou při hledání svého prvního autíčka. Musím však uznat, že nic lepšího člověk na trhu nenajde. Jednaní již od e-mailové korespondence velmi vstřícné a osobní schůzka naprosto překonala má očekávání. Nic před Vámi neskrývají a hned upozorňují na nedostatky, které vámi vybraný vůz má. Testovací jízda je samozřejmostí. Na všechny dotazy ochotně odpoví a poradí Vám při vyběru všeho možného i v tom, jak se o svého nového parťáka starat. 100% doporučuji.
Více recenzí
Více recenzí
Alena Culková
Naprostá profesionalita spolu s maximálním lidským přístupem.Podobný přístup jsem ještě nezažila. Kompletní informace o vozidle, veškerý servis od první prohlídky vozu, předváděcí jízdy až po vyřízení veškerých náležitostí, souvisejících s převodem. Takto by se měl chovat každý obchodník. Děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků.
Více recenzí
Více recenzí
Ondřej Hodač
Citroen C5, velmi profesionální přístup pana Moudrého, který jsem ještě u žádného prodejce neviděl.Kompletně doložená historie vozu.Perfektní přístup, doporučuji.PS. ostatní prodejci by se mohli učit,jak vypadat profesionální a férový prodej
Více recenzí
Více recenzí
pan Vích
Dacia DUSTER jsem zakoupil 14.2.20 u pana L. Moudrého, který mi poskytl detailní informace nejen ohledně současného stavu vozu,ale i o péči předchozího majitele. Před vyzvednutím vozu mi zabezpečil servisní prohlídku na 60 000 km ve výhodném Renault servisu a provedl kontrolu vozu. Dále zabezpečil pojištění a převod vozidla na moji osobu s dovezením kompletních dokladů.Pan Moudrý je velmi seriozní obchodník. Děkuji za parádně odvedenou práci a velmi rád vás doporučím.
Více recenzí
Více recenzí
Mark Svoboda
Dacia Dokker jsem zakoupil u pana L.Moudrého z firmy Autowise.Pan Moudrý mi poskytl vskutku vyčerpávající informace ohledně vozu.Po podrobném prohlédnutí vozu,následovala zkušební jízda.Zakoupením vozu jsem zároveň obdržel kontakt na výhodný Renault servis pro můj vůz.Samostatnou perfektní kapitolou,bylo dovezení komplet dokladů,až na mojí adresu osobně panem Moudrým.Jen tak dál a ať se daří v prodeji ,,Autosnů“.Ještě jednou děkuji Autowise za parádně odvedenou práci a velmi rád vás doporučím.
Více recenzí
Více recenzí
Napravnikova R.
Vůz od firmy AutoWise byl na objednávku přesně podle specifikací co jsem chtěla. Podle domluvy byl vůz kompletně přihlášen , sjednána pojistka a proveden veškerý servis vozu. Navíc mi byl nabídnut pravidelný servis vozu v autorizovaném servisu Renault za výhodnějších podmínek , který jsem s radostí přijala. Tímto bych chtěla firmě AutoWise poděkovat za profesionální přístup a rychlé jednaní.
Více recenzí
Více recenzí
Petr Král
Dobrý den, má zkušenost s firmou AW AutoWise je velmi pozitivní ze všech stran. Jak nákupu tak i s představením vozu. Velice přátelské jednání které vedlo ke spokojenosti obou stran. Vřele všem doporučuji.
Více recenzí
Více recenzí
Klára Husaková
Ráda bych ohodnotila společnost AutoWise jako velice výbornou. Kupovala jsem zde své první auto a ve všem mi bylo vyhověno. Kvalita auta je přesně taková, jak bylo popsáno v inzerátu a certifikátem Cebia firma zaručuje i počet najetých kilometrů. Jsem velmi ráda, že jsem na tuto společnost narazila. Vřele doporučuji.
Více recenzí
Více recenzí
Андрій
Я купив у AW AutoWise 2 Megany. До обіду вони оформили всі експортні документи – безкоштовно. Навіть на митниці все було готове і про нас вже знали. Вони розмовляють тільки чеською та англійською мовами, але знають, що до чого.

Překlad: Kupoval jsem od firmy AW AutoWise 2Megany. Zařídili za dopoledne vývozní doklady – zadarmo. I na celnici bylo všechno připravené a věděli o nás. Mluví jenom česky a anglicky, ale vědí co a jak.

Více recenzí
Více recenzí
Zuzana
AW AutoWise mohu doporučit. Vstřícné, příjemné a flexibilní jednání, kolem vozu vše rychle zařídí včetně pojištění a vůz dovezou až domů nebo do práce, pokud právě nestíháte. S vozem a veškerým průběhem kolem jeho koupě jsem velmi spokojená. Nemám jedinou výhradu. Prodejce nelze než doporučit!
Více recenzí
Více recenzí
Vladimír Janoušek
Já mám své téměř nové auto asi 2 měsíce. Auto mělo najeto cca 7.500 km. Přístup vedení firmy AW AutoWise s.r.o. bych hodnotil jako profesionální. Ač jsem měl problémy s vyzvednutím peněz z banky, nebyl to pro firmu AutoWise žádný problém a vybrané auto bylo pro mne zablokováno o několik dní déle. Zkušební jízda s vysvětlením všech detailů i samotné předání dokumentace včetně následného zaslání dokladů přepsaných již na mé jméno proběhlo korektně a v dohodnutém termínu. Pane Moudrý – děkuji.
Více recenzí
Více recenzí
Zdenda Kocián
Jsem spokojen s osobním přístupem a profesionálním jednáním. Tuto firmu mohu jen doporučit
Více recenzí
Více recenzí
Petr Nahodil
Dobrý den, minulý týden jsem firmě AutoWise jsem prodal své auto. Chtěl bych tímto poděkovat firmě AutoWise a majiteli panu Moudrému za velice příjemné a profesionální jednání. Vše proběhlo velice rychle a bez jakýchkoli problému. Před vlastním odkupem vozidla mi bylo vše vysvětleno, a proto mohu firmu AutoWise jenom doporučit.
Více recenzí
Více recenzí
Barbara Lišková
Dobrý den, s koupí vozu jsem nad míru spokojena. Chtěla bych vyzdvihnout především vysokou profesionalitu, kvalitu služeb a v neposlední řadě také milý přístup k zákazníkům. Dostala jsem také veškeré informace týkající se historie vozu. Tímto bych chtěla nákup v AutoWise vřele doporučit a přeji mnoho spokojených zákazníků…
Více recenzí
Více recenzí
Богдан
Я про все домовився через WhatsApp. В Празі мене зустріли і привезли до магазину (автосалону). Вони всі документи оформили на наступний день. Рахунок-фактура без ПДВ, як було узгоджено.

Překlad: Domluvil jsem všechno přes whtaspp. V Praze mě vyvedli a přivezli na prodejnu. Druhý den všechno zařídili. Faktura bez DPH, jak bylo domluveno.

Více recenzí
Více recenzí
Bpservis
Dobrý den, firmě AutoWise jsem prodal své auto. Děkuji za vstřícný , slušný , otevřený přístup . Vše proběhlo hladce tak , jak bylo domluveno včetně ceny. Jinde bych takhle neprodal. Vladimír Trenčev.
Více recenzí
Více recenzí
Tomáš Kroupa
Rád bych společnost AutoWise pochválil, především bych vyzdvihnul profesionální, seriózní a rychlé jednání, před zákazníkem nic neschovávají, po koupi auta jsem jej nechal zkontrolovat u mechanika a žádné skryté vady nemělo. Doporučuji všem, kdy nechce auto z bazaru.
Více recenzí
Více recenzí
Ivan from Zagreb

I´ bought Renault Espace for my family. The car was in the good condition as it was advertised. Excellent communication and flexibility.

Thank you for bussines!

Překlad:Koupil jsem Renault Espace pro svou rodinu. Auto bylo v dobrém stavu, jak bylo inzerováno. Vynikající komunikace a flexibilita.
Děkuji za obchod!

Více recenzí
Více recenzí

Kontaktujte nás

Chcete prodat nebo koupit vůz?

Máte dotaz?

Rádi na něj odpovíme.

loading